top of page
silverlinda 999 ayar gümüş göğüs ucu kapakları

Hakkımızda

Bizi daha yakından tanıyın.

Silverlinda

Silverlinda, 10 yıldan fazla deneyime sahip, sadece kadınlara özel bir firmadır. Silverlinda Koruyucu Gümüş Ucu Kapakları, Türkiye'de profesyonel gözetim altında ve en yüksek kalite standartlarında üretilen tescilli bir tıbbi üründür. Silverlinda, tescilli tıbbi ürün olan ve kanayan meme uçları gibi açık yaralara uygulanabilen tek emzirme kupasıdır. Patentli üretim süreci sayesinde, özellikle alerjisi olan anneler için önemli olan 999 gümüşten nikel veya bakır içermeyen bir emzirme kabı oluşturabiliyoruz.

Silverlinda Koruyucu Gümüş Ucu Kapakları kullanırken artık zararlı kremlerin kullanılması veya antibiyotik gibi ilaçların alınması gerekli değildir. Ağrılı semptomlar yatıştırılır ve iyileşme süreci hızlanır.

Tüm annelerin yaklaşık % 60'ı kremlerden lazer tedavisine kadar çeşitli yöntemlerle tedavi edilen emzirme sırasındaki sorunlardan şikayetçi. Yaygın tedavilerin çoğu, ancak özellikle sıvı parafinli kremler anne ve bebek için çok zararlı olabilir. Ayrıca, bazı kremler veya merhemler cildi kurutur ve sütlerin tadında değişikliğe neden olabilir. Emzirme pedlerinden de kaçınılmalıdır çünkü yaralı meme ucuna yapışabilir ve ağrıyı ve yaralanmayı daha da artırabilirler. Unutmayın: İlaçlar, parafin veya antibiyotikler gibi annenin kanındaki her şey bebek tarafından süt yoluyla emilecektir.

Bu nedenle birçok anne, emzirme sırasında meme ucunu korumak için geleneksel emzirme bardaklarına güvenir. Ancak bu tür kaplarda süt üretimi yeterince teşvik edilmez, bu nedenle bebek yeterince yiyecek alamaz. Bu bardakların kalıcı olarak kullanılması tavsiye edilmez.

Silverlinda'dan gümüş emzirme bardakları 999 gümüşten yapılmıştır ve hemşirelik seansları arasında uygulanır. Deri ve sütyen arasına takılırlar ve kremlere, merhemlere ve ağır ilaçlara doğal bir alternatiftir. Gümüş Kapaklar, meme başını giysilere sürtünme gibi dış etkenlerden korur ve aynı zamanda ağrıyan meme başı için mükemmel bir iyileşme ortamı yaratır. Ayrıca kullanımı ve temizliği kolaydır.

bottom of page